Πέμπτη, 22 Μαΐου 2014

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ-Η πρώτη δεκάδα σε κάθε παράταξη στο Δήμο Ιωαννιτών

  ΝΙΚΟΣ ΓΚΟΝΤΑΣ
1 ΒΛΕΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ1.793
2 ΧΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ1.687
3 ΚΟΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ1.580
4 ΓΚΙΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ1.453
5 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ1.398
6 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ1.331
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ1.291
8 ΤΣΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ1.253
9 ΣΙΝΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ1.114
10 ΛΙΣΓΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ1.011
ΘΩΜΑΣ ΜΠΕΓΚΑΣ
1 ΒΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ1.472
2 ΓΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ1.391
3 ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ1.284
4 ΜΠΕΓΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ1.283
5 ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ1.216
6 ΝΑΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ1.086
7 ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ986
8 ΚΟΛΟΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ967
9 ΑΡΛΕΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ964
10 ΚΛΗΤΣΙΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ928
ΛΑΖΑΡΟΣ ΝΑΤΣΗΣ
1 ΣΤΕΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ786
2 ΤΖΟΥΦΗ ΜΕΡΟΠΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ572
3 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ456
4 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ426
5 ΤΖΙΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ376
6 ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ375
7 ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ335
8 ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ314
9 ΜΠΑΚΑΛΟΥΜΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ308
10 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ301
ΑΡΗΣ ΜΠΑΡΤΖΏΚΑΣ
1 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ466
2 ΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ438
3 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ334
4 ΜΑΡΝΕΛΗ-ΜΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του ΠΑΥΛΟΥ298
5 ΤΣΙΡΚΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ294
6 ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ292
7 ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ272
8 ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ198
9 ΠΑΠΑΔΗΜΑ - ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ191
10 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ178
ΤΑΚΗΣ ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ
1 ΠΑΠΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ318
2 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ156
3 ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ132
4 ΜΙΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ123
5 ΣΠΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ116
6 ΠΑΠΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ115
7 ΣΙΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ112
8 ΜΠΑΚΑΝΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ107
9 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ105
10 ΒΑΜΒΕΤΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ102
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΚΟΠΟΥΛΗΣ
1 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ78
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ70
3 ΜΑΛΑΜΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ68
4 ΖΙΑΚΑ – ΤΖΟΥΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ55
5 ΚΑΦΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ55
6 ΒΑΪΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ54
7 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ48
8 ΜΠΟΤΣΑΡΗ – ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΙΜΩΝΑ45
9 ΒΑΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ42
10 ΓΟΥΛΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ41
ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ
1 ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ81
2 ΑΡΓΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ71
3 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΟΡΕΣΤΗ61
4 ΒΡΑΖΙΤΟΥΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ55
5 ΒΛΑΧΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ52
6 ΔΡΟΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ50
7 ΤΑΣΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ49
8 ΒΛΑΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ43
9 ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ43
10 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ42

ΤΕΛΙΚΟ-Η σταυροδοσία των παρατάξεων Καχριμάνη,Γεροβασίλη και Ζάψα στην Π.Ε. Θεσπρωτίας

Τα αποτελέσματα αφορούν 163 Eκλογικά Τμήματα  επί συνόλου 163
ΑΛΕΚΟΣ ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ
1 ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ4.901
2 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ3.348
3 ΔΗΜΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ2.969
4 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ –ΣΑΡΡΑ ΗΛΙΑΝΑ του ΝΕΙΛΟΥ2.738
5 ΦΙΛΗ – ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ -ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ2.708
6 ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ2.215
7 ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ1.998
8 ΤΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ1.332
9 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ1.293
10 ΚΙΤΣΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ1.060
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ876
ΟΛΓΑ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ
1 ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ1.271
2 ΓΚΑΝΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΩΜΑ1.027
3 ΤΟΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ949
4 ΤΣΟΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ838
5 ΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΚΙΩΝΑ796
6 ΤΣΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ782
7 ΤΑΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ730
8 ΈΞΑΡΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ697
9 ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ636
10 ΠΑΡΟΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ623
11 ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ ΔΟΝΑΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ600
ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΨΑΣ
1 ΚΑΤΣΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΩΜΑ471
2 ΜΠΑΛΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ392
3 ΜΙΝΤΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ335
4 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ301
5 ΝΤΡΙΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ293
6 ΒΑΡΒΕΡΗ ΑΝΝΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ257
7 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ249
8 ΖΟΡΚΑΔΗ ΜΕΛΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ223
9 ΜΟΣΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ134
10 ΤΣΕΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ131
11 ΝΤΟΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ117

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:Η σταυροδοσία στην παράταξη του Στέφανου Σκοπούλη

Τα αποτελέσματα αφορούν 139 ET επί συνόλου 139
1 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ78
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ70
3 ΜΑΛΑΜΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ68
4 ΖΙΑΚΑ – ΤΖΟΥΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ55
5 ΚΑΦΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ55
6 ΒΑΪΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ54
7 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ48
8 ΜΠΟΤΣΑΡΗ – ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΙΜΩΝΑ45
9 ΒΑΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ42
10 ΓΟΥΛΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ41
11 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ38
12 ΠΕΤΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ37
13 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ36
14 ΤΑΤΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ36
15 ΜΠΑΚΟΛΙΑ ΘΕΟΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ33
16 ΤΡΑΪΚΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ33
17 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ32
18 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ32
19 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ31
20 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ28
21 ΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ28
22 ΜΑΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ27
23 ΒΡΥΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΕΝΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ26
24 ΓΟΥΛΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ26
25 ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ24
26 ΤΣΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ24
27 ΤΑΣΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ23
28 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΘΗΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ22
29 ΜΠΑΤΣΚΑΝΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ22
30 ΝΑΒΡΟΥΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ22
31 ΤΡΑΪΚΑΠΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ22
32 ΤΣΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ22
33 ΚΟΝΙΤΣΙΩΤΗ ΑΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ21
34 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ20
35 ΜΠΑΤΣΚΑΝΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ19
36 ΝΤΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ19
37 ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ19
38 ΦΙΤΣΙΟΥ ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ19
39 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΗ18
40 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ17
41 ΜΠΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ16
42 ΡΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ14
43 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ13
44 ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ12

ΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ:Η τελική κατάταξη στην παράταξη του Χρήστου Πατσούρα

Τα αποτελέσματα αφορούν 139 ET επί συνόλου 139
1 ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ81
2 ΑΡΓΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ71
3 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΟΡΕΣΤΗ61
4 ΒΡΑΖΙΤΟΥΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ55
5 ΒΛΑΧΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ52
6 ΔΡΟΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ50
7 ΤΑΣΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ49
8 ΒΛΑΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ43
9 ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ43
10 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ42
11 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ38
12 ΓΑΛΑΤΑΣ ΖΩΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ37
13 ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ ΑΡΓΥΡΗ του ΣΠΥΡΟΥ37
14 ΓΚΙΚΑ ΛΟΥΙΖΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ34
15 ΓΚΟΥΓΙΑΝΟΥ - ΖΙΑΚΑ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ34
16 ΜΠΟΥΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ31
17 ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ31
18 ΤΖΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ30
19 ΕΦΑΠΛΩΜΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ29
20 ΖΗΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ29
21 ΗΛΙΑ ΑΡΤΕΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ29
22 ΚΑΛΥΒΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ28
23 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ27
24 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ26
25 ΠΕΠΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ26
26 ΑΣΠΡΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΩΜΑ25
27 ΣΥΝΔΡΕΒΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ25
28 ΚΑΛΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ23
29 ΜΑΣΑΛΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ23
30 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ23
31 ΔΗΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ22
32 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ22
33 ΚΩΤΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ20
34 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ20
35 ΣΤΑΘΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ20
36 ΚΟΥΤΣΟΘΑΝΑΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ17
37 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ17
38 ΓΚΡΕΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ16
39 ΜΕΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ16
40 ΣΟΥΛΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ16
41 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ13
42 ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΟΥ13
43 ΠΡΕΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ9
44 ΤΖΕΛΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ9
45 ΧΡΗΣΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ6

ΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ:Η τελική κατάταξη στην παράταξη του Τάκη Τασιούλα

Τα αποτελέσματα αφορούν 139 ET επί συνόλου 139
1 ΠΑΠΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ318
2 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ156
3 ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ132
4 ΜΙΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ123
5 ΣΠΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ116
6 ΠΑΠΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ115
7 ΣΙΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ112
8 ΜΠΑΚΑΝΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ107
9 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ105
10 ΒΑΜΒΕΤΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ102
11 ΠAΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ101
12 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ101
13 BAKAΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ96
14 ΡΑΤΣΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ92
15 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ του ΗΛΙΑ91
16 ΤΟΥΡΜΟΥΣΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ90
17 ΚΟΣΙΝΑ ΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ85
18 ΤΣΩΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ84
19 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ83
20 ΖΙΩΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ79
21 ΜΟΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ79
22 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΜΙΧΑHΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ79
23 ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ75
24 ΜΗΤΣΙΜΑΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ74
25 ΚΟΥΤΛΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ73
26 ΖΩΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ72
27 ΔΟΥΒΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΟΔΥΣΣΕΩΣ68
28 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ68
29 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ66
30 ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ62
31 ΚΑΤΣΙΟΥ ΛΥΔΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ61
32 ΤΣΙΟΤΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΑΟΥΜ61
33 ΚΑΛΠΑΚΟΓΛΟΥ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ60
34 ΤΟΨΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ60
35 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ56
36 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ52
37 ΓΚΙΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ50
38 ΣΙΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ48
39 ΒΡΥΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ47
40 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ46
41 ΖΩΤΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ45
42 ΒΑΝΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ41
43 ΓΚΕΛΙΑΣ ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ41
44 ΝΙΚΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΧΑΡΙΣΗ37
45 ΚΑΡΑΤΖΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ34
46 ΝΑΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ34
47 ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ31
48 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ31
49 ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ30
50 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ29
51 ΣΑΡΡΕΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ28
52 ΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ28
53 ΛΕΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ27
54 ΛΕΥΤΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ27
55 ΤΣΙΑΚΤΣΙΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ22
56 ΓΚΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ11
57 ΤΣΟΤΣΟΛΙ ΓΡΙΓΚΟΡ του ΦΕΡΝΤΙ9

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:Η σταυροδοσία στην παράταξη του Άρη Μπαρτζώκα

Στην πρώτη πεντάδα Κυριαζής,Πάνου,Δημητρούλα,Μαρνέλη και Τσίρκα
Τα αποτελέσματα αφορούν 139 ET επί συνόλου 139
1 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ466
2 ΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ438
3 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ334
4 ΜΑΡΝΕΛΗ-ΜΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του ΠΑΥΛΟΥ298
5 ΤΣΙΡΚΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ294
6 ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ292
7 ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ272
8 ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ198
9 ΠΑΠΑΔΗΜΑ - ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ191
10 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ178
11 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ172
12 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ167
13 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ159
14 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ154
15 ΓΑΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ149
16 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ145
17 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ144
18 ΚΟΛΟΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ144
19 ΑΓΟΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του ΣΠΥΡΟΥ135
20 ΒΡΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ133
21 ΚΟΣΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ132
22 ΚΑΜΗΝΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ131
23 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ127
24 ΜΠΡΑΜΠΑΝΤΕΡ-ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΣΟΥΖΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΑΔΡΙΑΝΟΥ118
25 ΒΟΥΣΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ115
26 ΦΑΡΣΑΡΩΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ109
27 ΧΟΥΣΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ106
28 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ100
29 ΒΛΑΧΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ96
30 ΖΑΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ96
31 ΚΩΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ92
32 ΝΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ91
33 ΡΩΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ90
34 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ90
35 ΤΑΜΒΑΚΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ86
36 ΖΩΝΙΔΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ81
37 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ81
38 ΒΑΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΟΥ79
39 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΥ ΑΡΣΙΝΟΗ-ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ78
40 ΣΤΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ76
41 ΜΠΟΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ74
42 ΚΟΥΤΣΑΦΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ70
43 ΡΑΠΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ64
44 ΠΛΑΚΙΑ - ΠΛΙΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΡΑΤΙΚΗ62
45 ΣΤΡΑΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ58
46 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ-ΚΑΚΑΡΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ57
47 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ57
48 ΚΟΤΣΙΑΦΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ52
49 ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΟΡΕΣΤΗ50
50 ΚΡΕΤΣΗ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΕΡΑ) του ΦΩΤΙΟΥ46
51 ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ42
52 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ31
53 ΜΕΤΣΟ ΛΕΥΤΕΡΗΣ του ΘΕΜΗ20

ΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ:Η τελική κατάταξη στην παράταξη του Λάζαρου Νάτση

Στην πρώτη πεντάδα Στέφος,Ρζούφη,Καραμπίνας,Παπαχρήστος και Τζιόβας

Τα αποτελέσματα αφορούν 139 ET επί συνόλου 139
1 ΣΤΕΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ786
2 ΤΖΟΥΦΗ ΜΕΡΟΠΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ572
3 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ456
4 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ426
5 ΤΖΙΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ376
6 ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ375
7 ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ335
8 ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ314
9 ΜΠΑΚΑΛΟΥΜΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ308
10 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ301
11 ΒΡΑΖΙΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ268
12 ΠΑΓΩΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ268
13 ΣΔΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ266
14 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ262
15 ΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ258
16 ΑΛ ΑΝΤΑΣΗ ΕΣΣΑΜ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΜΠΝΤΟΥΛ ΚΑΝΤΕΡ251
17 ΚΙΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ247
18 ΤΖΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ239
19 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ237
20 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ235
21 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ220
22 ΤΣΟΛΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ217
23 ΛΕΚΚΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ214
24 ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ214
25 ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ204
26 ΝΤΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ202
27 ΚΟΛΕΜΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ198
28 ΠΑΛΑΣΧΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ195
29 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ194
30 ΜΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ194
31 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ194
32 ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ192
33 ΜΠΟΥΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ186
34 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ185
35 ΚΑΠΕΡΔΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ178
36 ΣΚΑΜΝΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ175
37 ΓΙΑΝΝΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ172
38 ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ166
39 ΚΩΣΤΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ144
40 ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ144
41 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ141
42 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ140
43 ΜΠΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ140
44 ΠΑΡΛΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ135
45 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ133
46 ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ125
47 ΖΑΡΙΜΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ112
48 ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ111
49 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΠΑΥΛΟΥ109
50 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ108
51 ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ108
52 ΛΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ103
53 ΚΟΛΧΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ96
54 ΒΑΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ93
55 ΜΠΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ91
56 ΝΑΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ90
57 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ88
58 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΕΒΙΟΥ88
59 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ84
60 ΣΙΒΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ81
61 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΗ76
62 ΣΚΟΥΛΙΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ72
63 ΠΑΝΤΟΥ ΡΗΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ64
64 ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ61
65 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ61
66 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ58
67 ΜΑΛΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ45